شرکت فولاد امیر کبیر کاشان > اخبار > حضور شرکت فولاد امیرکبیر کاشان در راهپیمایی 13 آبان

سیزده آبان از جمله روزهای پرفروغی است که در تاریخ ایران زمین، همواره برجسته و سربلند است. روزی است که فرزندان ایثارگر و فداکار این مرز و بوم به جهانیان فهماندند که با توکل به قدرت ایمان می توان در برابر هر طاغوتی هرچند خودش را قدرتمند نشان دهد ایستاد. در سیزده آبان ثابت شد که با تکیه بر قدرت آن بزرگوار آفریننده و توانای زنده می توان، استعمار را به خاک مذلت افکند.

امسال در آستانه چهل سالگی انقلاب اسلامی و درست همزمان با روز 13 آبان روز تسخیر لانه شیطان، دولتمردان آمریکایی در اقدامی کورکورانه با همان راهبرد کور همیشگی شان در صدد انتقام جویی از انقلاب خمینی کبیر بر آمدند و همچنان، بر طبل توخالی می‌کوبند.
سیزدهم آبان، سالروز شهادت جمع کثیری از دانشجویان، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، تسخیر لانه جاسوسی آمریکا توسط دانشجویان پیرو خط امام و برملاشدن سیاست ها و نیرنگ های استکبار جهانی علیه ایران اسلامی را دوباره برای ملت جان بر کف ایران زنده می‌کند. این روز، برای ملت ما بویژه برای دانش آموزان، دانشجویان و نخبگان جامعه روز پایان سلطه چندین ساله استکباراست. نماد اعتراض به حاکمیت زیاده خواهان و انحصار طلبان جهانی و روز فروپاشی کاخ هیمنه قدرت و اقتدار زورگویان تاریخ است. امسال اما این روز، فارغ از یک رخداد تاریخی شاخصه دیگری دارد و آن آغاز بازگشت تحریم‌ها و حماقت های دنباله دار آمریکاست. تحریم‌هایی که با زیرپا گذاشتن بدیهی‌ترین حقوق و مقررات بین‌المللی و آشکارترین شکل بداخلاقی و بی‌اعتنایی به اجماع جهانی در موضوع برجام دوباره بازگردانده شد. یکباردیگر این قدرت پلید شیطانی ثابت کرد که تنها هدفش، انحصار، تامین منافع و گسترش پهنه مطامعش است و در این مسیر، به منافع ملت‌ها و دولت‌های دیگر وقعی نمی‌نهد. از این رو امروز ملت و دولت ما، بار دیگر ناجوانمردانه هدف یک جنگ تمام اقتصادی و روانی و رسانه‌ای قرار گرفته‌اند. معتقدیم در این مقطع خطیر، هوشیاری و بصیرت و تکیه بر توان ملی بیش از هر زمانی مهم و تعیین کننده است.
شرکت فولاد امیرکبیر کاشان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و شهدای دانش‌آموز، با افتخار در مراسم راهپیمایی حضور پیدا نموده و مدیر عامل محترم و سایر مدیران در این راهپیمایی باشکوه انزجار خود را از آمریکای جهانخوار اعلام نموده و در پایان مراسم از چندین مدرسه بازدید و روز دانش آموز را به دانش آموزان مدارس تبریک گفتند.

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

42 − = 39