شرکت فولاد امیر کبیر کاشان > اخبار > شرکت فولاد امیرکبیر کاشان تندیس بلورین جایزه ملی تعالی سازمانی را دریافت کرد

به گزارش روابط عمومی شرکت فولاد امیرکبیر کاشان، نخستین حضور این شرکت در سطح تندیس جایزه‌ی ملی تعالی سازمانی، با موفقیت بی‌نظیر دریافت «تندیس بلورین» همراه گردید، که سبب شد فولاد امیرکبیر بتواند در جمع پنج شرکت فولاد دارای تندیس تعالیِ سازمانی قرار گیرد. داوریِ این دوره برای اهدای جایزه، بر اساس الگوی ملی تعالی سازمانی و منطق ارزیابی رادار در محل شرکت و با تیم شش‌نفره ارزیابان سازمان مدیریت صنعتی در مدت سه روز فشرده، و با بیش از 25 جلسه‌ی بحث و گفت‌وگو انجام گرفت.
در پایان این ارزیابی و پس از بررسیِ یک‌ماهه، شرکت فولاد امیرکبیر کاشان افتخار دریافت تندیس بلورین جایزه ملی تعالی سازمانی را در هفدهمین دوره‌ی آن در سال 1398 را کسب نمود و بدین ترتیب، نامش در کنار چهار شرکت برتر فولادی ایران (شرکت فولاد مبارکه، شرکت فولاد خوزستان، شرکت فولاد خراسان و شرکت ذوب آهن اصفهان) ثبت گردید.

در طی مدت هفده دوره برگزاری جایزه ملی تعالی سازمانی، بیش از 1400 بار سازمان‌ها و صنایع مختلف ایرانی ارزیابی شده، که تاکنون 38 تندیس به شرکت‌های صنعتی اهدا گردیده‌است.
گفتنی است در ارزیابی تعالی سازمانی شرکتهای زیرمجموعه گروه فولاد مبارکه اصفهان در سال 1398 فقط شرکت فولاد امیرکبیر کاشان موفق به اخذ رتبه برتر این ارزیابی از میان کل شرکتهای گروه فولاد مبارکه گردید.

نظرات