شرکت فولاد امیر کبیر کاشان > اخبار > مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت فولاد امیرکبیر کاشان

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت فولاد امیرکبیر کاشان:

❇️ اخذ گزارش مقبول از حسابرس و بازرس قانونی برای سومین سال متوالی

❇️ تقسیم سود ۱۶۰ تومانی به ازای هر سهم

❇️ شرکت توسعه معادن فلزات جایگزین شرکت پرشین بتن مقاوم گیلان در ترکیب اعضا هیئت مدیره

❇️ انتخاب روزنامه های صمت و دنیای اقتصاد به عنوان روزنامه های کثیرالانتشار

❇️ انتخاب موسسه حسابرسی دش و همکاران به عنوان بازرس قانونی و حسابرس مستقل

جلسه مجمع با تلاوتی چند از آیات کلام الله مجید شروع گردید، و پس از آن هیئت رئیسه مجمع مشخص گردیدند، سپس آقای عالی وند مدیرعامل شرکت فولاد امیرکبیر کاشان در سخنانی با اشاره به ثبت رکوردهای تولید روزانه، ماهیانه و سالیانه در خطوط مختلف تولید در شرکت گفت: خوشبختانه علیرغم بحران شیوع کرونا، با همت پرسنل و مدیران شرکت شاهد ثبت رکوردهای تولید در واحدهای مختلف این شرکت بودیم.
عالی وند با اشاره به سهم ۱۷ درصدی تولید گالوانیزه کشور توسط شرکت فولاد امیرکبیر کاشان گفت: این شرکت جامع‌ترین خطوط تولید گالوانیزه، نورد سرد، اسید شویی و آنیلنگ را دارد.
وی ادامه داد: در سال گذشته بیش از ۱۵۰ هزار تن گالوانیزه در این شرکت تولید شد که به لحاظ کمی و کیفی از مزیت دار‌ترین گالوانیزه تولیدی در کشور و خاورمیانه می‌باشد.

مدیرعامل شرکت فولاد امیرکبیر کاشان در ادامه از تسویه قطعی کلیه صورت‌های مالیاتی ارزش افزوده تا پایان سال ۹۷ اشاره کرد و
همچنان وی به اهتمام شرکت در ارتقای سطح آموزش نیروی انسانی و راندمان کار اشاره کرد و افزود: در سال گذشته با بومی‌سازی اقلام مورد نیاز شرکت بیش از ۳۰۰ هزار دلار صرفه جویی ارزی شد که در تعداد اقلام بومی‌سازی شده، بیش از ۱۱ درصد رشد داشته‌ایم.
عالی وند در ادامه از افزایش سهام شناور شرکت از ۱۰ درصد در سال گذشته به ۲۵ درصد در امسال گفت: این مهم نقش موثری در روند تولید و ارزش سهام دارد.
عالی وند در ادامه از دریافت تندیس بلورین جایزه تعالی سازمانی، در سال گذشته و همچنین دریافت تندیس زرین صنعت سبز کشور، دریافت تندیس زرین سرآمدی روابط عمومی، دریافت لوح زرین حرفه‌ای گرایی در روابط عمومی و واحد نمونه صنعتی استان اصفهان از جمله افتخارات شرکت در سال گذشته است.
شهرام عالی وند در ادامه به ایفای مسولیت‌های اجتماعی به عنوان یک اصل اساسی در مدیریت شرکت پرداخت و افزود: مشارکت بیش از دو و نیم میلیارد تومانی در حمایت از شبکه بهداشت و درمان شهرستان در مقابله با کرونا، کمک به سیل‌زدگان و آسیب‌دیدگان از بحران‌های طبیعی، کمک به آزادی زندانیان غیر عمد، کمک به مدارس مناطق محرم کاشان و دانش آموزان بی‌بضاعت، حمایت از تیم‌های ورزشی و کمک به سازمان تبلیغات و بسیج و امور فرهنگی شهرستان از جمله اقدامات شرکت در بخش مسولیت‌های اجتماعی می‌باشد.
در ادامه اعضای مجمع از عملکرد هیات مدیره و مدیرعامل شرکت تشکر کردند و حسابرس و بازرس قانونی ذکر کردند فولاد امیرکبیر کاشان گزارش مقبول گرفت و در ادامه سهامداران روزنامه‌های صمت و دنیای اقتصاد را به عنوان روزنامه رسمی انتخاب و شرکت توسعه معادن فلزات به جمع اعضای هیات مدیره، جایگزین شرکت پرشین بتن مقاوم گیلان شد.
و سهامداران با تقسیم سود ۱۶۰ تومانی به ازای هر سهم موافقت نمودند.

نظرات