شرکت فولاد امیر کبیر کاشان > اخبار > پیام تبریک مدیرعامل محترم شرکت فولاد امیرکبیرکاشان، به مناسبت روز جهانی کار و کارگر

بسمه‌تعالی

روز جهانی کار و کارگر بر همه کارکنان زحمتکش شرکت فولاد امیرکبیر کاشان مبارک باد.
بالندگی ، توسعه و رشد امروز شرکت فولاد امیرکبیر کاشان مرهون زحمات و تلاش شبانه‌روزی شما کارگران عزیزمی‌باشد.

فرهنگ کار، عالی‌ترین تصویر سازندگی و تحول است. رسول اکرم حضرت محمد(ص) پیامبر مهرگستر اسلام بر دستان توانمند کارگر بوسه زده و با این عمل منزلتی شگرف به مقام کارگر بخشید. نگاه اسلام به کار و حقوق کارگر و کارفرما به‌قدری جامع است که هیچ قانون کاری نمی‌تواند به‌اندازه قانون اسلام به کارگر بها و از حقوق متقابل کارگر و کارفرما حمایت کند.
جهش تولید ، تعالی اقتصاد و توسعه جامعه در گرو تلاش‌های ارزشمند و صادقانه کارگران عزیز می‌باشد.
ايران اسلامی به‌رغم تمام مانع‌تراشی و ستیزه‌گری‌های قدرت‌های ظالم جهان توانسته با تکیه‌بر ظرفيت‌هاي عظيم نيروي انساني به‌سوی قله‌های شکوه، عزت و عظمت گام بر‌دارد و قشر شریف کارگر در سنگر کار و تولید با ایثار، استقامت و اعتقادی راسخ و سرشار از عشق به ولایت در این توفیق و شکوه تاریخی، نقشی ارزنده‌ای ایفا کرده است.
خداوند سبحان را شاکریم که در شرکت فولاد امیرکبیر کاشان، جمعی از مردان و زنان با اخلاق و پرتلاش گرد هم آمده‌اند و به عشق‌آبادانی و بالندگی کشور عزیزمان با اراده‌ای پولادین تلاش می‌کنند تا در این نقطه از ایران پهناور، مسیر تولید و توسعه کشور پایدار و هموارتر گردد.
ضمن سپاسگزاری از تلاش و زحمات شبانه‌روزی شما ، امیدوارم با تأسی از بیانات گوهربار مقام معظم رهبری همچون سال‌های گذشته برای تحقق برنامه‌ها و اهداف سال جاری با همراهی و همدلی شاهد شتاب و جهش تولید باشیم.
اینجانب لازم می‌دانم ضمن گرامیداشت روز جهانی کار و کارگر، این روز را به همکاران عزیز و خانواده بزرگ فولاد امیرکبیر کاشان و تمام کارگران ایران عزیز اسلامی صمیمانه تبریک عرض نموده و ‌از درگاه خداوند متعال‌ در این ایام ماه مبارک رمضان برای تمام کارکنان سخت‌کوش و‌ خانواده‌های محترم و همه انسان‌های خداجو، سلامتی و تندرستی، طول عمر باعزت و عاقبت‌ به‌ خیری مسألت می‌نمایم.

اخبار مرتبط
نظرات