شرکت فولاد امیر کبیر کاشان > اخبار > کسب تندیس زرین صنعت سبز توسط شرکت فولاد امیرکبیر کاشانبه گزارش روابط عمومی شرکت فولاد امیرکبیر کاشان، بیست‌ویکمین همایش ملی واحدهای صنعتی و خدماتی سبز کشور۲۷ بهمن‌ماه سال جاری، با حضور عیسی کلانتری، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور، بیژن زنگنه وزیر نفت، نماینده مقیم سازمان توسعه صنعتی سازمان ملل متحد و جمعی از مدیران و فعالان صنعتی و خدماتی کشور در سالن همایش‌های بین‌المللی سازمان حفاظت محیط زیست برگزار شد.

این همایش، بهمن‌ماه هر سال به همت سازمان حفاظت محیط‌زیست کشور، سازمان توسعه صنعتی ملل متحد و سازمان همکاری‌های بین‌المللی آلمان، در راستای حفاظت از محیط‌زیست برگزار می شود. هدف از این همایش تشویق واحدهای صنعتی و خدماتی به این امر و همچنین ترویج فرهنگ محیط‌زیستی در بین آن‌ها و انتقال تجارب مدیران موفق در زمینه کنترل و کاهش آلاینده‌های محیط‌زیستی و ایجاد فضای رقابت بین‌المللی است.

در این دوره از همایش صنعت سبز کشور، شرکت فولاد امیرکبیر کاشان و ۳ واحد صنعتی دیگر کشور در کنار ۳ واحد خدماتی موفق به کسب “تندیس زرین” شدند و ۴۸ واحد صنعتی و ۱۸ واحد خدماتی  نیز به عنوان شرکتهای صنعتی و خدماتی سبز،«تندیس سیمین» بیست و یکمین دوره را دریافت کردند.

نظرات