شرکت فولاد امیر کبیر کاشان > اخبار > آئین غبارروبی و عطر افشانی گلزار شهدا به ‌مناسبت هفته بسیج

تشکیل بسیج در نظام جمهوری اسلامی ایران یقیناً از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود که بر ملت عزیز و انقلاب اسلامی ایران ارزانی شد.
بسیج شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین حدیث عشق می دهد. بسیج مدرسه عشق و مکتب شاهدان و شهیدان گمنامی است که پیروانش بر گلدسته های رفیع آن، اذان شهادت و رشادت سرداده اند. بسیج میقات پابرهنگان و معراج اندیشه پاک اسلامی است که تربیت یافتگان آن، نام و نشان در گمنامی و بی نشانی گرفته اند. بسیج لشکر مخلص خداست که دفتر تشکل آن را که همه مجاهدان از اولین تا آخرین امضاء نموده اند.حضرت امام خمینی (ره)
به مناسبت هفته بسیج و بنا به رسم زیبای عطر افشانی گلزار شهدا، عصر امروز پنجشنبه با حضور خانواده معظم شهدا، دریادلان بسیجی، مسئولین شهر، پرسنل شرکت فولاد امیرکبیر به همراه مدیران و مدیرعامل محترم  مراسم غبار روبی و عطر افشانی مزار شهدا با هدف تجدید میثاق بسیجیان با شهدای هشت سال دفاع مقدس، برگزار شد.
تقدیر چنین بود که ما واماندگان از فیض لقاء، با دیدگانی محجوب و گرفتار در بند علایق، به نظاره کارنامه راهیان نور، این از بند رهیدگان وارسته و فرهیختگان وادی فضیلت و شایستگی بنشینیم و این بهانه ای است تا به آستان پر فیض شهیدان توسل جوییم و مشام جان خویش را به عطر دل انگیز اوراق دفتر حیاتشان بنوازیم. هر چه در دریای مواج معرفت و صفای اینان بیشتر غوطه خوریم گنجینه های نابتری از مروارید درخشان پاسداری و عشق ورزی را در سینه صدف نشان کتاب زندگی شان کشف کرده و از این رهگذر، راه صعب و پر خطر آینده را آسانتر می یابیم.

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

23 − 20 =