شرکت فولاد امیر کبیر کاشان > اخبار > ادای احترام به مقام والای معلمان همزمان با روز بزرگداشت مقام معلم توسط شرکت فولاد امیرکبیر کاشان

در سپیده دم ازل آن زمان که سازندگی کائنات آغاز گردید و کتاب تکوین گشوده شد نخستین کلمه ایی که با قلم تقدیر بر دیباچه قاموس هستی نقش بست واژه ی زیبای معلم بود.
دوازدهم اردیبهشت، در تقویم جمهوری اسلامی ایران روز معلم نامگذاری شده است. پیشرفت هاي‌ معنوی و مادی بشر ریشه در تربیت افرادی دارد که از منبع زلال ایمان، معرفت، تعهد و ایثار معلم سیراب می‌شوند. از این منظر کشور وامدار همه ی استادانی است که به حق چراغ هدایت بشریت را به تاسی از پیامبر اعظم « ص » روشن و فروزان نگاه داشته اند. ضمن بزرگداشت خاطره استاد شهید مرتضی مطهری و گرامیداشت روز معلم برای همه اساتید و معلمین ،آنچه از بن جان می‌آید این است که از صمیم قلب از همکاری صادقانه و کوشش خالصانه ي شما معلمین در راستای هدایت و ارشاد این نسل سرافراز، تقدیر نموده و صمیمانه ترین سپاس هاي‌ خود را به شما فرزانگان عاشقی که شمع وجود گرانقدر خویش را در طبق اخلاص نهاده و نهال نوپای امروز را به امید فردایی شکوفاتر با عصاره ي جان آبیاری می نمایید نثارتان کنیم.آرزومندیم  ذات اقدس احدیت شما خوبان را که در مسیر تحقق اهداف متعالی مکتب انسان ساز اسلام، از جان مایه می‌گذارید در کنف الطاف خاصه ي خویش قرار دهد.

‌‎در راستای مسئولیتهای اجتماعی و گراميداشت شهادت استاد مطهري و هفته معلم، مدیرعامل محترم فولاد اميرکبيركاشان به همراه مدیران شرکت و همچنین رئیس محترم آموزش و پرورش با حضور در جمع معلمين و دانش آموزان دبیرستان صفاری کاشان نسبت به اين قشر نجيب و فرهيخته اداي احترام نمودند.

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

12 − = 10