1 بهمن 1397
کد خبر: 3318

ارائه پيشنهاد در خصوص كاربردهاي جديد براي ورق هاي گالوانيزه شرکت فولاد امیرکبیرکاشان

موضوع مسابقه:

ارائه پیشنهاد در خصوص تعریف کاربردهای جدید برای ورق های گالوانیزه شرکت فولاد امیرکبیر کاشان

برخی از کاربردهای شناخته شده محصولات گالوانیزه شرکت فولاد امیرکبیر کاشان:

رابیتس، لوله بخاری، بدنه و درهای کابینت، ساندویچ پانل، پانل های برق، عرشه فولادی، پروفیل های مختلف، لوله های گلخانه ای، کولینگ تاورهای صنعتی، داکت ها، کانال های هوا مانند: کانال کولر، بدنه سوله، لوازم خانگی و تجهیزات آشپزخانه، سقف سوله و سالن، کانکس، بدنه کولرها، بدنه داخلی اتومبیل، جداره مخازن و…

  • شرایط حضور در مسابقه بر اساس ضوابط آئین نامه نظام پیشنهادات می باشد.کلیه کارکنان و ذینفعان می توانند در این مسابقه شرکت نمایند.حضور در مسابقه به صورت تیمی و حداقل اعضای تیم ۳ نفر می باشد.
  • پیشنهادات توسط تیم ها ارائه گردیده و ارزیابی پیشنهادات طی ۴ مرحله توسط کمیته ارزیابی شرکت صورت می گیرد و طرح های برتر پس از هر مرحله ارزیابی، فرصت جهت بهبود خواهند داشت.
  • لازم به ذکر است که پاداش بعد از قبولی طرح و اجرای کامل آن به تیم اول تعلق می گیرد و با صلاحدید سرگروه بین نقرات تیم به نسبت میزان همکاری توزیع می گردد. هزینه های اجرای طرح برنده نیز با شرکت می باشد.
  • توصیه می گردد تیم ها از افراد مطلع و علاقمند با تخصص های مختلف که مسلط به مستندسازی، نقشه کشی، محاسبات مالی و تهیه طرح توجیه فنی و اقتصادی هستند در تیم خود استفاده نمایند.
  • جهت شرکت در مسابقه پیشنهاد خود را از طریق سامانه ثبت پیشنهاد در سایت شرکت ثبت نمایید و یا به واحد تضمین کیفیت تحویل دهید.
  • مهلت ارائه پیشنهاد بر اساس فرمت تعیین شده حداکثر تا پایان بهمن ماه می باشد.

 

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

3 + 3 =