شرکت فولاد امیر کبیر کاشان > اخبار > برگزاری مسابقه نهایی فوتسال جام فجر شرکت فولاد امیرکبیرکاشان

فوتسال به بازی فوتبال درون سالن، گفته می‌شود. این رقابت‌ها در زمینی به ابعاد زمین بسکتبال، در محل‌های سرپوشیده یا در محل باز و بدون دیوار و حصار انجام می‌گیرد. فوتسال (FUTSAL)، واژه بین‌المللی برای این رشته ورزشی است. این واژه برگرفته از لغات اسپانیایی FUTbol به معنای فوتبال و SALA  به معنی درونی یا درون سالن است.
منشأ شکل‌گیری فوتسال به شهر مونته ویگو اوروگوئه بازمی‌گردد. در سال ۱۹۳۰، ژوان کارلوس سریانی، فوتبال ۵ نفره را برای مسابقات جوانان در YMCA پی‌ریزی کرد. بسیاری از بازیکنان بزرگ و مشهور فوتبال برزیل، از طریق کسب مهارت‌های رشته ورزشی فوتسال، سبک‌ها و متدهای خود را در رشته فوتبال گسترش دادند و این موضوع زمینه مطرح شدن آن‌ها را به عنوان بازیکنان بزرگ فوتبال فراهم کرد.
شرکت فولاد امیرکبیر در راستای آمادگی جسمانی و پر کردن اوقات فراغت کارکنان و نیز تقویت روحیه و ایجاد نشاط در بین کارکنان خود، اقدام به برگزاری مسابقات فوتسال با عنوان جام فجر نمود که با استقبال و علاقمندی کارکنان مواجه گشته و در نهایت نتایج زیر به دست آمد:
-تيم فوتسال برق و اتوماسیون موفق شد پيروز ميدان باشد.
– تیم آزمایشگاه واداری به عنوان نایب قهرمان معرفی شد.
– جناب آقای مجید خسروی به عنوان آقای گل و جناب آقای مهدی جعفرآبادی به عنوان مرد اخلاق این دوره از مسابقات فوتسال معرفی شدند.
در پايان اين بازي دوستانه مدیر عامل محترم شرکت فولاد امیرکبیر جوایزی را كه به اين مناسبت تهيه شده بود به تيم برتر و منتخبین عناوین آقای گل و مرد اخلاق(آقای مجید خسروی و آقای مهدی جعفرآبادی) اهداء نمودند.

 

 

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

40 − = 30