شرکت فولاد امیر کبیر کاشان > اخبار > رکورد شکنی های مداوم فولاد امیرکبیر کاشان
28 آبان 1397
کد خبر: 3031

رکورد تولید روزانه در خط نورد سرد برای چهارمین بار در سال جاری بهبود یافت.

به لطف خدا توانستیم.

شرکت‌ها برای افزایش تولید و سودآوری در ابتدای هر سال برای بخش‌های مختلف هدف‌گذاری کرده و برنامه‌های خود را به‌طور کمی و کیفی تعریف می‌کنند. در صورتی که تا پایان سال اهداف تعیین شده از‌سوی یک شرکت به‌‌طور کامل محقق شود، می‌توان گفت که آن شرکت سال موفقی را پشت‌ سر گذاشته است. شرکت فولاد امیرکبیر کاشان نیز اهدافی را در بخش های تولیدی خود در نظر گرفته بود که نه‌ تنها همه آنها محقق شد، بلکه در بسیاری از موارد براساس رکوردهای ثبت شده از برنامه نیز عبور کرده است.
در آستانه بازگشت تحریم های غیر قانونی پس از خروج آمریکا از برجام و درست در روزهایی كه دشمن در حال تحريم های جدید علیه ايران اسلامي مي باشد، مدیران و کارکنان زحمت‌کش و تلاشگر خط نورد سرد در آبان ماه سال جاری موفق شدند رکورد تولید خود را برای چهارمین بار بهبود بخشند.
قدر مسلم این است که نمی‌توان به یکباره تولیدات را به‌صورت جهشی افزایش داد و به حد مورد انتظار رساند. به همین دلیل باید همواره یک برنامه و استراتژی مشخص برای تولید داشت تا طبق آن برنامه تولید انجام شود. برنامه‌ریزی‌ها از سطوح مدیریت ارشد آغاز می‌شوند و تا مدیران میانی و حتی کارکنان ادامه می‌یابد. در بخش خط نورد سرد نیز برنامه‌ریزی‌ها همواره برای افزایش میزان تولید و نیز افزایش کیفیت محصول، تولید محصول مطابق با نیاز مشتری انجام می‌شوند. رکورد جدید حاصل تلاش و زحمات بی دریغ مدیران وکارکنان سختکوش و زحمت‌کش شرکت می باشد. فعالیت‌های تیمی و باور به بهبود مستمر در تمام سطوح نشان از باور، اعتقاد و میل به هر چه بهتر شدن و بهبود مستمر دارد. این موفقیت را به مدیرعامل محترم شرکت وتمامی همکاران و خانواده بزرگ فولاد امير كبير كاشان تبریک عرض می نماییم.

اخبار مرتبط
نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

+ 14 = 20