شرکت فولاد امیر کبیر کاشان > اخبار > تقدیر از مدیر عامل شرکت فولاد امیر کبیر کاشان توسط وزیر محترم ورزش و جوانان
21 دی 1397
کد خبر: 3260

تقدیر از آقای مهندس قنواتی مدیر عامل شرکت فولاد امیر کبیر کاشان توسط آقای دکتر سلطانی فر وزیر محترم ورزش و جوانان به جهت حمایت از ورزش شهرستان کاشان

ورزش از نظر اسلام داراى اهميت فراوانى است، زیرا مهمترين مسأله براى انسان بعد از ايمان به خدا، سلامتى جسم است و انسان سالم هر فعاليتى را مى تواند انجام دهد. انسان سالم شكرگذار خداست ولى انسان بيمار، هم بدبين است و هم داراى انحرافات اعتقادى است و قادر نيست كه حق عبوديت پروردگار را بجا آورد.
بنابراين سلامت تن بعد از ايمان مهم ترين موهبت و نعمت الهى است و اين را بايد حفظ كرد كه بهترين راه آن انجام حركات جسمانى است. اینگونه است که در اسلام برای سلامت جسم و روح انسان، ورزش های هدفداری نیز پیش بینی شده است، مانند اسب سواری، شنا و مانند آن.
البته نباید فراموش کرد تامین سلامت و ارتقای تندرستی آحاد جامعه فقط از سوی اشخاص و افراد امکان پذیر نیست، بلکه دولت، ملت و خیرین باید دست در دست یکدیگر دهند تا تامین سلامت به نحو احسن صورت گیرد. به همین علت شرکت فولاد امیرکبیر در حمایت از ورزش شهرستان کاشان از هیچ کوشش و تلاشی دریغ نورزیده و با حمایت های مختلف به دنبال تشویق و جذب جوانان به ورزش بوده است تا به سرگرمى هاى ناسالم آلوده نشوند و از سلامتى كامل بهره مند باشند و بتوانند كار كنند و در مسیر این تلاش ها، مدیر عامل محترم شرکت فولاد امیرکبیر کاشان توسط جناب آقای دکتر سلطانی فر، وزیر محترم ورزش و جوانان و نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس و معاون محترم استاندار و فرماندار ویژه کاشان مورد تقدیر قرار گرفت.

 

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

− 1 = 1