شرکت فولاد امیر کبیر کاشان > اخبار > جشن خانوادگی شرکت فولاد امیرکبیر کاشان در شب میلاد پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد (ص) و ولادت امام جعفر صادق (ع)

سرمایه انسانی از مهمترین و با ارزش ترین سرمایه های هر مجموعه تولیدی است و تلاش مدیران همراه بر این است که کارایی سرمایه انسانی را به حداکثر برسانند و بر دستیابی به ارزشمندترین و مهم‌ترین نتایج ممکن برای سازمان تمرکز کنند.
روحیه شغلی عبارت است از عکس‌العمل عاطفی و ذهنی که شخص در باب کار و حرفه‌اش دارد. و در راستای توجه به رعایت اصول بهداشت روانی در محیط کار یکی از وظایف خطیر مدیران، فراهم آوردن شرایط و امکانات لازم و کافی جهت بالا بردن روحیه شغلی کارکنان است.
امروزه شیوه‌های متنوع و زیادی برای انگیزش‌بخشی به کارکنان در اختیار مدیران قرار دارد و خوشبختانه مدیر عامل محترم شرکت فولاد امیرکبیر کاشان، جناب آقای مهندس عزیز قنواتی، در تمامی زمینه ها عنایت داشته و علاوه بر دستور اجرای برنامه های مختلف و متنوع در راستای تقدیر از زحمات کارکنان و نیز تقویت روحیه و نشاط آنها، به مناسبت هفته وحدت، جشن خانوادگی شرکت فولاد امیرکبیر کاشان، همزمان با شب میلاد پیامبرگرامی اسلام حضرت محمد (ص) و ولادت امام جعفر صادق (ع) با حضور خانواده های کارکنان برگزار شد.

نظرات
1 دیدگاه برای «جشن خانوادگی شرکت فولاد امیرکبیر کاشان در شب میلاد پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد (ص) و ولادت امام جعفر صادق (ع)»
  • سعید کربلائی برزکی گفت:

    باتشکر از کلیه عزیزانی که در برپائی این جشن باشکوه زحمت کشیده اند و سپاس فراوان از مدیرعامل دلسوز و مهربان جناب آقای مهندس قنواتی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

35 − = 26