شرکت فولاد امیر کبیر کاشان > اخبار > جلسه هم اندیشی بازنگری برنامه استراتژیک شرکت در افق ۹۹-۹۷ برگزار شد
با حضور مدیرعامل و تیم رهبری شرکت
27 بهمن 1396
کد خبر: 1045

جلسه هم اندیشی بازنگری برنامه استراتژیک شرکت در افق ۹۹-۹۷ با حضور مدیرعامل و تیم رهبری شرکت فولاد امیرکبیر کاشان با شکل گرفتن کار گروه ها تشکیل شد

جلسه با ذکر آیاتی چند از قرآن کریم و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران آغاز گردید و پس از آن آقای مهندس حیدریان، معاون توسعه و تکنولوژی ضمن خوش آمدگویی، برنامه جلسه را تشریح نمودند و سپس آقای مهندس طاهری، مدیر برنامه ریزی و تحقیقات بازاریابی فولاد مبارکه پیرامون تحولات بازار محصولات فولادی پوشش دار و افقهای پیش رو مطالبی را عنوان نمودند. در ادامه آقای مهندس باقری، رئیس دفتر مرکزی TMP فولاد مبارکه در خصوص نقشه نظامهای مدیریتی و مشارکتی در موفقیت بلند مدت سازمانها سخنانی را ایراد نمودند. سپس آقای مهندس صمدی، مدیر برنامه ریزی جامع و سرمایه گذاری و آقای مهندس بهاروند، رئیس برنامه ریزی جامع درخصوص طرح جامع فولاد مبارکه برای محصولات پوشش دار گزارشی را ارائه نمودند. سپس آقای دکتر تقوی به تشریح فرایند مدیریت استراتژیک و مروری بر عوامل محیطی پرداختند و بعد از ایشان آقای مهندس قنواتی، مدیر عامل شرکت به تشریح مفروضات بنیادین بازنگری برنامه استراتژیک افق ۹۹-۹۷ پرداختند و سپس کار گروه ها تشکیل گردید.

 

در دومین روز جلسه کارگروه هم اندیشی بازنگری برنامه استراتژیک، با حضور رئیس هیئت مدیره، جناب آقای وکیلی، مدیرعامل و تیم رهبری شرکت فولاد امیرکبیر کاشان تشکیل گردید.
در این جلسه پس از تشکیل کارگروهها، هریک از آنها درخصوص تشریح اهداف و اقدامات استراتژایک مجموعه خود به بحث و تبادل نظر پرداختند.
در این جلسه آقای وکیلی ضمن تبریک بیست و دوم بهمن و تسلیت شهادت حضرت فاطمه زهرا(س)، از مدیرعامل، مدیران وکلیه کارکنان پرتلاش شرکت درخصوص کسب موفقیتهای اخیر در حوزه تعالی سازمانی و برگزاری جلسات هم اندیشی و بازنگری اهداف استراتژی شرکت در راستای برنامه های گروه فولاد مبارکه تشکر نمودند و اشاراتی به اهداف و برنامه های استراتژیک هلدینگ فولاد مبارکه داشتند و درخصوص تبادل نظر و استفاده از تجربیات موفق سی ساله فولاد مبارکه رهنمودهای لازم را اعلام و برای همه کارکنان شرکت آرزوی موفقیت نمودند.
در پایان آقای مهندس قنواتی با اشاره به جلسات فشرده بازنگری برنامه های استراتژیک و حضور فعال همه مدیران و مسولین ذی ربط و بحث و تبادل نظرهای صورت گرفته، متذکر شدند که اهداف و اقدامات استراتژیک برای سال۹۹-۹۷ شرکت توسط همه شما عزیزان بازنگری و تدوین شد، قرار نیست فقط به یک نوشته باقی بماند، بلکه می بایست اجرایی شود و همه باید تلاش کنیم و جهت تحقق آن لازم است همدلی، همفکری و همکاری داشته باشیم و با کار تیمی و درک وظایف و مسئولیت همدیگر و استفاده از تجربه و نظریات کلیه همکاران محترم این برنامه را به نحو احسن اجرایی کنیم. ایشان در پایان برای کلیه مدیران و کارکنان شرکت آرزوی توفیق جهت دستیابی به اهداف متعالی سازمان را از درگاه خداوند خواستار شدند و اعلام نمودند که با توجه به کسب همه موفقیتها در سال۹۶، می بایست با تلاش و جدیت همگانی به فکر تعالی سازمان و رقابت با شرکتهای برتر داخلی و خارجی باشیم.

 

اخبار مرتبط
نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

1 + 1 =