شرکت فولاد امیر کبیر کاشان > اخبار > حضور شركت فولاد اميركبير كاشان در پنجمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و سرمایه کیش
3 آبان 1397
کد خبر: 2928

حضور شركت فولادامیرکبیرکاشان در پنجمین نماییشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و سرمایه کیش(INVEX) در تاریخ ۳۰ مهر الی ۳ آبان در محل نمایشگاه های بین المللی کیش

در تاریخ 30 مهرماه 1397 پنجمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی و دهمین نمایشگاه فرصت‌های سرمایه گذاری کشور با نام کیش اینوکس 2018 (Kish Invex 2018) با حضور 360 شرکت کننده داخلی و خارجی آغاز شد.
بازار سرمایه به عنوان یکی از ارکان بازار مالی نقش به سزایی در بسیج امکانات مالی و سرمایه ای در جهت تخصیص بهینه منابع به منظور رشد و توسعه اقتصادی کشورها دارد. بازار سرمایه با توجه به پتانسیل های خود به ویژه در تجمیع سرمایه های خرد، تأمین مالی و شناساندن فرصت های سرمایه گذاری می تواند نقش بسیار موثری در توسعه اقتصادی کشور داشته باشد.
از سوی دیگر امروزه در کشور های توسعه یافته راهکارهای متعددی برای توسعه اقتصادی اجرا می گردد که یکی از مهم ترین آنها جذب و حمایت از سرمایه گذاری، اعم از داخلی و خارجی است. جای هیچ تردیدی نیست که استفاده از منابع سرمایه گذاری بخش خصوصی و سرمایه گذاران داخلی و خارجی یکی از اصلی ترین راهکارهای توسعه اقتصادی است و دیگر نمی توان به راهکارهای سنتی و کلاسیک تامین منابع برای پاسخگویی به نیازهای رو به تزاید طرح ها و پروژه های نیازمند سرمایه گذاری وابسته بود

محمد رضا سعيدي ، معاون اقتصادي و سرمايه گذاري سازمان منطقه آزاد کيش در آيين افتتاحيه اين رويداد اقتصادي گفت: نمایندگان سي و يک کشور خارجی در پنجمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی‌سازی و دهمین نمایشگاه تخصصی معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری کيش حضوردارند.
سعيدي افزود : بیش از يکصد نماینده از کشورهای کرواسی، فنلاند، انگلستان، بلغارستان، روسیه، کره جنوبی، عمان، برزیل، آلمان، قطر، افغانستان، پاکستان، آفریقای جنوبی، بنگلادش، قزاقستان، لهستان ، عراق، فیلیپین، الجزایر، مالزی، بحرین، سوئد، پرتغال، گرجستان، غنا، ایتالیا ،کانادا، تاجیکستان و سوئیس در اين نمايشگاه ها شرکت کرده اند .
معاون اقتصادي و سرمايه گذاري سازمان منطقه آزاد کيش اظهار داشت:در این نمایشگاه سيصد و شصت شرکت داخلی و خارجی جديدترين دستاوردهای خود را در زمینه‌های اقتصادی، بورس، بانک، بیمه، خصوصی سازی، سرمایه گذاری و مالی به معرض نمایش گذاشته اند.برگزاري بيست و هشت کارگاه و نشست تخصصی، از برنامه هاي جانبي اين نمايشگاه ها است .معاون پارلماني رئيس جمهور نيز در اين مراسم گفت:در شرايط اقتصادي کنوني که شاهد توطئه ها و سنگ اندازي هاي امريکا و رژيم صهيونيستي هستيم ، برگزاري چنين نمايشگاه هايي براي توسعه ي اقتصادي کشورمان راهگشاست.
شرکت فولاد امیر کبیر کاشان نیز با هدف معرفی دستاوردها و پتانسیل های خود در این رویداد مهم شرکت کرده است.
در آیین بازگشایی این نمایشگاه، که با حضور جمع کثیری از دست اندرکاران و کارشناسان حوزه بورس بانک و بیمه و خصوصی سازی برگزار شد ، سخنرانان متعددی در حوزه بورس بانک ، بیمه و خصوصی سازی به ایراد سخن پرداختند.
پس از این مراسم آقایان شاپور محمدی رئیس سازمان بورس و اوراق بهادر، آقای بانک مشاور رئیس جمهور و آقای دکتر صحرائی مدیرعامل شرکت بورس ایران از غرفه شرکت فولاد امیرکبیر کاشان دیدن نمودند
این نمایشگاه تا روز پنج شنبه 3 آبان، داير خواهد بود. شرکت فولاد امیر کبیر در غرفه پذیرای مراجعین و علاقه مندان است.

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

36 − 33 =