شرکت فولاد امیر کبیر کاشان > اخبار > حضور شرکت فولاد امیرکبیرکاشان در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه سال 1398 در تهران

نمايشگاه بورس، بانک و بیمه سالانه با حضور جمع كثيري از شركتهاي توانمند داخلي و خارجي برگزار مي‌گردد، این نمایشگاه فرصت بسيار مغتنمي است تا شركتها دستاوردها و خدمات خود را در معرض بازديد دست‌اندركاران و متخصصان قرار دهند و فعاليتها و نوآوري هاي خود را معرفي نمايند.

دوازدهمین دوره اين نمايشگاه با حضور نمایندگانی از کشورهای انگلیس، سوئیس، عمان، اردن، سوریه، بلغارستان و آلمان و با شعار مشارکت بیشتر، اقتصاد بهتر از دوم اردیبهشت ماه 1398 تا پنجم اردیبهشت در محل دائمي نمايشگاه‌های بين المللي تهران برگزار می باشد.
شرکت فولاد امیرکبیرکاشان با حضور در این رویداد بزرگ، در راستای انعكاس هر چه بيشتر توانمنديهاي خود در داخل و حوزه بين الملل گامي رو به جلو برداشته است.و در سالن میلاد غرفه 31B از ساعت ١٠ تا ١٨ پذیرای بازدیدکنندگان خواهد بود.

مهمترین برنامه های این نمایشگاه عبارتست از: افزایش ارتباط و آگاهی مردم از بازار مالی و خدمات آن، بالا بردن سواد مالی، برگزاری کارگاههای آموزشی، فرآهم آوردن زمینه مناسب جهت تعاملات بین الملل، برگزاری رویداد استار تاپ حوزه مالی و …

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

2 + 3 =