شرکت فولاد امیر کبیر کاشان > اخبار > دریافت تندیس و لوح تقدیر نمونه ملی روز جهانی استاندارد موفقیتی دیگر برای شرکت فولاد امیرکبیر
24 مهر 1397
کد خبر: 2881

در همایش روز جهانی استاندارد، که همزمان با ۲۲ مهرماه در سالن اجلاس سران و با عنوان چهارمین انقلاب صنعتی، در روز جهانی استاندارد برگزار شد، شرکت فولاد امیر کبیر کاشان موفق به دریافت تندیس و لوح تقدیر نمونه ملی استاندارد شد

روز جهانی استاندارد

اندیشه تشکیل سازمان بین المللی استاندارد در چهاردهم اکتبر سال 1947 در نشست رؤسای مؤسسه های استاندارد بیست و پنج کشور در لندن شکل گرفت. مقر این سازمان در ژنو می باشد. از سال 1970، چهاردهم اکتبر برابر با 22 مهر به نام روز جهانی استاندارد تعیین و نامگذاری شد.
استاندارد و استاندارد کردن، از پایه های علم و فن آوری است که در پیشرفت صنعت و اقتصاد نقشی بسزا دارد. استاندارد عبارت است از نظمی مبتنی بر نتایج ثابت علوم، فنون و تجربه های بشری که به صورت قواعد، مقررات و نظام هایی به منظور ایجاد هماهنگی و وحدت رویه، افزایش میزان تفاهم، تسهیل ارتباطات، توسعه صنعت، صرفه جویی در اقتصاد ملی و حفظ سلامت و ایمنی عمومی به کار رود.
همزمان با ۲۲ مهرماه و روز جهانی استاندارد، همایشی در سالن اجلاس سران و با عنوان چهارمین انقلاب صنعتی برگزار شدکه در این همایش شرکت فولاد امیر کبیر کاشان موفق به دریافت تندیس و لوح تقدیر نمونه ملی استاندارد شد.
این همایش با حضورمعاون اول رئیس جمهور جناب آقای اسحاق جهانگیری، دکتر صالحی، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران، دکتر مونسان، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی کشور، مهندس نوابی، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس سازمان حمایت از مصرف کنندگان ، دکتر نیره پیروزبخت، معاون رئیس جمهور و رئیس استاندارد ایران و خانم دکتر مولاوردی، دستیار رئیس جمهور در امور حقوق شهروندی و جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و مقامات کشوری و لشگری برگزار شد،
جناب آقای مهندس عزیز قنواتی مدیرعامل محترم شرکت فولاد امیر کبیر کاشان ضمن ارایه گزارش اجمالی از تحقق برنامه های این شرکت و با اشاره به سهم 20 درصدی از تولید ورق گالوانیزه کشور در شرکت فولاد امیرکبیر کاشان گفت: هم اکنون به لحاظ کیفیت و استاندارد تولید محصول، در صدر کیفیت و جایگاه در منطقه قرار داریم که امیدواریم با به ثمر رسیدن طرح های توسعه و تکمیل زنجیره، شاهد افزایش سهم تولید و سوددهی و بازارهای جهانی باشیم.
مهندس عزیز قنواتی با اشاره به افزایش سوددهی و رشد رضایت مشتریان و سهامداران اشاره گفت: در سالهای اخیر با ارایه و ارسال به موقع محصول کیفی به مشتریان شاهد افزایش رضایتمندی آنان و در نتیجه شاهد افزایش درآمد و سوددهی محصولات تولیدی شرکت هستیم.
مهندس قنواتی موفقیت در کسب تندیس ملی و لوح تقدیر را مرهون اقدامات مدیریتی و کارشناسی و همت کارکنان شرکت فولاد امیرکبیر دانسته وگفت: امسال در بر نامه روز جهانی استاندارد موفق به دریافت تندیس و لوح سازمان ملی استاندارد ایران به عنوان واحد تولیدی نمونه ملی شدیم که این موفقیت را به همه همکاران و ذینفعان شرکت تبریک میگویم.
وی ابراز امیدواری کرد با همت کارکنان و اعضای هیات مدیره شرکت همچنان شاهد توفیقات و دستاوردهای این شرکت در آینده خواهیم بود.

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

+ 72 = 76