شرکت فولاد امیر کبیر کاشان > اخبار > شرکت فولاد امیرکبیر کاشان واحد تولیدی نمونه استان اصفهان معرفی گردید
28 مهر 1397
کد خبر: 2892

شرکت فولاد امیرکبیر کاشان در چهارمین انقلاب صنعتی علاوه بر واحد نمونه استاندارد ملی موفق به دریافت لوح واحد تولیدی نمونه استان اصفهان گردید

واحد تولیدی نمونه استان اصفهان

شرکت فولاد امیرکبیر کاشان، با تلاش بی وقفه مدیریت و کارکنان واحد کنترل کیفیت این شرکت به عنوان واحد نمونه سازمان ملي استاندارد در سطح استاني و ملي سال ۹۶-۹۷ معرفی گردید.

هر موفقیت ‌بزرگ و کوچک در هر صورت موفقیت محسوب می‌شوند و آیین تجلیل و جشن گرفتن دستاوردها در طول مسیر، مشوق و محرکی برای تلاش بیشتر است.
با عنایت به اینکه در سال جاری و همزمان با ۲۲ مهرماه و روز جهانی استاندارد، همایشی در سالن اجلاس سران و با عنوان چهارمین انقلاب صنعتی برگزار شد که در این همایش شرکت فولاد امیر کبیر کاشان موفق به دریافت تندیس و لوح تقدیر نمونه ملی استاندارد شد. لذا به همت مسئولین محترم استانداری اصفهان و طبق تمهیدات انجام شده آئین تجلیل از منتخبین حوزه استاندارد اصفهان در جهت قدردانی و ارزش‌آفرینی برگزار گردید.
در این مراسم که با حضور آقایان: مهندس مرندی مقدم، معاون محترم نظارت بر اجرای استاندارد، مهندس شفیعی، مدیرکل محترم استاندارد اصفهان، مهندس شجاعی، معاون محترم امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی و نمایندگان مردم استان اصفهان در مجلس برگزار شد، شرکت فولاد امیرکبیر کاشان در چهارمین انقلاب صنعتی علاوه بر واحد نمونه استاندارد ملی موفق به دریافت لوح واحد تولیدی نمونه استان اصفهان گردید.

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

8 + 1 =