شرکت فولاد امیر کبیر کاشان > اخبار > شرکت فولاد امیرکبیر کاشان موفق به دریافت لوح و تندیس واحد تولیدی نمونه استان اصفهان در سال 98 شد

به گزارش روابط عمومی شرکت فولاد امیرکبیر کاشان در آئین تجلیل از منتخبین حوزه استاندارد استان اصفهان که با حضور استاندار اصفهان، مدیرکل دفتر ارزیابی کیفیت کالا و خدمات سازمان ملی استاندارد، معاون ارزیابی کیفیت سازمان ملی استاندارد ایران،  مدیرکل استاندارد اصفهان و نمایندگان مردم استان اصفهان در مجلس برگزار گردید، شرکت فولاد امیرکبیر کاشان برای چهارمین بار موفق به دریافت لوح و تندیس واحد تولیدی نمونه استان اصفهان گردید.

رئيس آزمايشگاه و كنترل كيفي شرکت فولاد امیرکبیر در حاشیه این مراسم در مصاحبه اختصاصی با روابط عمومی شرکت گفت: لازمه رضایت مشتریان وفادار شرکت، حفظ و ارتقای کیفیت محصولات است. واحد کنترل کیفیت و آزمایشگاه فولاد امیرکبیر  با نیروی انسانی مجرب و آموزش دیده و با در اختیار گرفتن تجهیزات مدرن آزمایشگاهی و صنعتی اقدام به کنترل مواد اولیه و بازرسی محصولات در راستای شناسایی محصولات نامنطبق با استانداردهای ملی و بین المللی و جلوگیری از عرصه به بازار می نماید.

در این راستا و در جهت بهبود رضایت مشتریان:

1- تطابق محصولات با استانداردهای ملی از طریق بازرسی مستمر کارشناسان اداره استاندارد مورد تایید قرار گرفته است.

2- پاسخگویی سریع و به موقع به شکایات مشتریان و راهنمایی فنی در مورد شکایات باعث افزایش رضایت آنان گردیده است.

3- پایش ، تجزیه و تحلیل مستمر فرآیندها شامل : ورودیها ، تولید، انبارش محصولات و انجام اقدامات اصلاحی مورد نیاز به منظور بهبود شاخصهای کیفی ، حفظ برند و افزایش رضایتمندی مشتریان از اهم اقدامات می باشد.

رضا پدرام فر اهم اقدامات و نتایج سال 1397 شرکت فولاد امیرکبیر را موارد ذیل عنوان داشت:

1-دریافت نشان ملی شرکت نمونه استاندارد کشوری

2-دریافت نشان ملی مدیر کنترل کیفیت نمونه کشوری

3- حضور در بازنگری استاندارد ورقهای گالوانیزه معمولی و کششی 7597 و شش استاندارد کشوری مرتبط

4- دریافت گواهینامه استاندارد ISO/IEC 17025 : 2005 آزمایشگاه از شرکت آنالیتیکای روسیه

5-کاهش شکایات مشتریان و بهبود شاخصهای کیفی در خطوط تولید نسبت به سال قبل 96

ایشان در پایان افزود: امیدواریم بتوانیم دلیلی باشیم برای موفقیتهای بیشتر همکاران و سازمان و به امید روزی که کشور با به کارگیری جوان های موفق و کوشا از هر لحاظ در سطح جهان مطرح و پیشرو باشد.

 

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

30 + = 35