شرکت فولاد امیر کبیر کاشان > اخبار > مدیر عامل شرکت در گفتگو با ماهنامه پردازش گفت: افـق شرکت روشن است
گفتگو مدیر عامل با ماهنامه پردازش:
28 اسفند 1396
دسته:
کد خبر: 1303

فولاد امیرکبیر در پی ایجاد همدلی و تعامل با سهامداران و کارکنان، افزایش رضایتمندی پرسنل، کشف استعداد‌ها و نیز ایجاد خودباوری بین آنها توانست در عملکرد 9 ماهه امسال خود نسبت به پارسال 25 درصد رشد در تناژ و 50 درصد سود را از آن خود کند.

مهندس عزیز قنواتی، مدیرعامل فولاد امیرکبیرکاشان در گفت‌وگو با ماهنامه تخصصی پردازش با اعلام این مطلب گفت: این شرکت برای اولین بار پس از تحریم‌ها استاندارد EFQM اروپا را اخذکرد. این گواهینامه نتیجه بررسی و ارزیابی یک هیات کارشناس اروپایی بود که این شرکت نهایتا موفق به کسب گواهینامه چهارستاره EFQM شد.
قنواتی با اعلام اینکه امروز موفقیت‌های فوق باعث شده تا محصولات این شرکت در قالب یک برند مطرح باشد، از نبود هیچ بدهی معوقه، پرداخت به‌موقع حقوق، تامین مواد اولیه برای دوماه آینده و تدوین استراتژی تا سال 99 خبرداد و افزود: صادرات این شرکت امسال نسبت به پارسال 50 درصد افزایش یافته و افق ما آن است که در آینده نیز 50 درصد محصولات صادر گردد.
مدیرعامل فولاد امیرکبیر‌کاشان با اعلام اینکه درحال حاضر20 درصد محصولات به خارج از کشور صادر می‌شود، به انعقاد توافق‌نامه با ترکمنستان، ارمنستان و عراق اشاره کرد و گفت: هم‌اینک تعدادی از کشور‌‌های اروپایی نیز خواستار خرید محصولات شرکت شده‌اند.

به گفته قنواتی درحال حاضر درصدد کشف نقاط قوت و ارتقاء آنها هستیم تا ضمن کسب رضایت‌مندی، میزان سود نیز افزایش یابد. قنواتی با اشاره به اینکه یکی ازهزینه‌های موثر در رقابت هزینه حمل است، اتصال شرکت به شبکه سراسری ریلی را یادآور شد و تصریح کرد: این مهم برای اولین بار در این شرکت محقق می‌شود و بودن شک باعث کاهش هزینه‌های تولید و هزینه واردات مواد اولیه خواهد شد.
مدیرعامل شرکت فولاد امیرکبیر‌کاشان گفت: افق آینده ما روشن است و برای سال آینده هم با رشد تولید، بودجه را تنظیم خواهیم کرد. به‌گونه ای که امسال شاهد افزایش سرمایه از محل سود انباشته بوده كه مبلغ سرمايه به 85 میلیارد تومان افزایش یافت.

اخبار مرتبط
نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

86 − 76 =