شرکت فولاد امیر کبیر کاشان > اخبار > مدیر عامل شرکت طی پیامی فرا رسیدن عید نوروز را به خانواده بزرگ فولاد امیرکبیر تبریک گفت
با فرا رسیدن عید نوروز و سال جدید:
29 اسفند 1396
کد خبر: 1329

با فرا رسدن سال نو، مدیر عامل شرکت طی پیامی فرا رسیدن عید نوروز را به خانواده بزرگ فولاد امیرکبیر تبریک گفت

پیام نوروزی مدیر عامل شرکت فولاد امیرکبیر کاشان :
?همدلی و تلاش مضاعف تک تک عزیزان لازمه، ادامه حرکت در مسیری است که در آن گام نهادیم.

? متن پیام مدیر عامل شرکت فولاد امیرکبیر برای حلول سال جدید به شرح زیر است:

بنام خداوند اسمانها و زمين .
يا مقلب القلوب و الا بصار
يا مدبر الليل و نهار
يا محول الحول و الاحوال
حول حالنا الي احسن الحال

جشن نوروز، بهانه ای است برای نو شدن و ستایش زیباییِ که در این تغییر نهفته. جهانِِ بدون تغيير، بوي کهنگي مي‌گيرد. نوروز يادآور نياز به تغيير است، تغييري که چون بهار، رويش، زندگي، پايداري و اميد را در جهان جلوه‌گر سازد.

اعضاء محترم خانواده معظم فولاد امیرکبیر؛
سالی که پشت سر نهادیم، سالی بود سرشار از ثبت رکوردها و کسب توفیقات و عناوین مختلف برای مجموعه معظم فولاد امیرکبیر کاشان. برهه ای از زمان که در پس این توفیقات حاصله، حال به خاطره هایی شیرین مبدل گشت.
ما در سالی که از سوی مقام معظم رهبری مزین گردیده بود به نام «اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال» به یاری و همدلی و تلاش مضاعف مان توانستیم بر اساس بودجه و برنامه تدوینی نه تنها به اهداف پیش بینی شده دست یابیم، بلکه در بسیاری از شاخص ها فراتر از اهداف برنامه ریزی شده عمل نمودیم تا ما نیز بتوانیم گامی کوچک در جهت اهداف کلی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و پویایی صنعت فولاد کشور برداریم.
در این راستا؛ رکوردهای جدیدی در میزان تولید خطوط تولیدی شرکت به ثبت رساندیم و همچنين رشد چشم گير در سودآوری را شاهد بوديم. البته در این میان نمی توان از نقش تلاش کلیه اعضاء جهت ارتقاء راندمان و بهره وری، مدیریت هزینه ها و همچنین کاهش ضایعات در کسب این توفیقات غافل شد. این حرکت صحیح ما را در شرایطی قرار داد تا از سوی مراکز علمی و نظارتی به عناوین مختلفی همچون اخذ: گواهی نامه سرآمدی و تعالی سازمانی 4 ستاره داخلی و EFQM اروپا، تندیس صنعت سبز و تندیس رعایت حقوق مصرف کنندگان و … نایل گردیم. ما در راستای بهبود مستمر و با هدف افزایش بهره وري و رقابت پذیری محصولات، حفظ كيفيت محصول و تجهیزات و فرایندها، در حوزه آموزش کارکنان و خانواده ها، ورزش و خدمات رفاهی برای ایشان نیز گامهای بزرگی برداشته شد.
و اما اینک و با آغاز سال نو که شاهد تغييرهايی در طبیعت هستیم، ما نیز باید بدنبال تغییر باشیم. تغییراتی که اميد و مهرباني و محبت و همدلي و رشد و تعالي برانگيزند و چشم‌اندازي روشن پيش چشم ذینفعان مجموعه بگشايند.
بعنوان یک سازمان متعالی، همدلی و تلاش مضاعف تک تک عزیزان لازمه، ادامه حرکت در مسیری است که در آن گام نهادیم. ما همه با هم بعنوان يك تيم گام در اين راه نهاده‌ايم و به همراهي يکديگر اميدواريم. آرزو داریم تا در سال جدید نیز تدوام این حرکت فزآینده را شاهد باشیم و با حفظ دستاوردهای سال گذشته، رکوردهای جدیدی را به ثبت رسانیم. تا در نهایت با تلاش و همدلی موجبات ارتقاء بهره وري و سودآوری مجموعه گردیم تا کلیه ذي نفعان از این امر بهره مند شوند. ما در سال جدید امیدوار به اجرای طرح های توسعه خود و تلاش برای فتح دروازه های صادراتي جديد خویش به اروپا هستیم.

در پایان لازم است با تبریک سال نو و آرزوی سالي پر از سلامتي و موفقيت برای عزیزان، از كليه سهامداران و اعضاء هيات مديره محترم و همچنين ساير ذينفعان، همکاران، مشتريان و تامین کنندگان مواد اوليه و مسئولین محترم شهرستان دار المومنين كاشان و سایر عزیزان به جهت همراهی و همدلی با شركت فولاد اميركبير کاشان تشکر و قدردانی نمایم.

عزیز قنواتی
مدیر عامل

 

اخبار مرتبط
نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

11 − 3 =