شرکت فولاد امیر کبیر کاشان > اخبار > مراسم تقدیر از پرسنل در کلیه حوزه ها به مناسبت ثبت رکوردها و تحقق برنامه های تولید برگزار شد
در راستای قدردانی از زحمات همکاران عزیز:
7 اسفند 1396
کد خبر: 1144

مراسم تقدیر از پرسنل در کلیه حوزه ها به مناسبت ثبت رکوردها و تحقق برنامه های تولید با حضور مدیرعامل، معاون بهره برداری، مشاور اجرایی و سایر مدیران و سرپرستان و کارکنان مجموعه تشکیل شد.

مراسم با حضور مدیرعامل، معاون بهره برداری، مشاور اجرایی و سایر مدیران و سرپرستان  و کارکنان مجموعه تشکیل شد.

پس از تلاوت قرآن آقای مهندس تراشی طی صحبت های خود از این جلسه بعنوان جلسه شکرگزاری نام برد و ضمن تشکر از همه پرسنل شکرگزاری از خداوند بخاطر کسب رکوردهای تولید در تمامی خطوط در شرایط خاص اقتصادی را وظیفه خود و همه پرسنل دانست.

سرکار خانم مهندس خواجه زاده مدیر تولید خط گالوانیزه گزارشی از عملکرد خط تولید گالوانیزه در سال ۹۶ را ارائه نمود و سپس آقای مهندس گلشنی به نمایندگی از سایر سرپرستان خط، گزارشی از عملکرد تیم سرپرستی ارائه و از تلاش پرسنل تولید تشکر و قدردانی نمود.

در ادامه آقای مهندس فخریان عملکرد تیم نگهداری و تعمیرات در تمامی بخش ها را گزارش داد و از تیم خود تشکر نمود. آقای مهندس خاتمی از عملکرد پرسنل حوزه کنترل کیفیت تقدیر نمود و سرکار خانم مهندس فربد خبر از ارتقاء بی نظیر دانش نفرات خود در آزمایشگاه ها و بهبود چشمگیر راندمان آزمایشگاه ها داد و از همه نفرات ساعی و تیم رهبری سازمان تشکر نمود.

آقای مهندس بخارایی مدیر منابع انسانی نیز از تلاش تک تک افراد تشکر نمود و بیان داشت: همه افراد در همه بخش های مجموعه در موفقیت های شرکت نقش پر رنگی داشته اند. ایشان که مسئولیت انبارهای شرکت را نیز در نیمه اول سال عهده دار بودند مراتب سپاس خود از تلاش پرسنل انبار را بطور ویژه عنوان نمود.

در پایان آقای مهندس قنواتی ضمن تقدیر و تشکر از تمامی نفراتی که در شکل گیری شرکت تاکنون نقش داشته اند، اعلام نمود که ماشین شرکت دنده عقب نداشته و فقط به جلو حرکت خواهد کرد و همه در موفقیت های پیش رو نقش مهمی دارند. وی از تمامی افراد تشکر نمودند.

در پایان ضمن اهداء هدایا به پرسنل ساعی و تقدیر از ایشان، عکس یادگاری نیز گرفته شد.

 

 

اخبار مرتبط
نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

3 + 6 =