شرکت فولاد امیر کبیر کاشان > اخبار > تجلیل از مدیر عامل شرکت فولاد امیرکبیر کاشان به عنوان مدیر برگزيده جهادی كشور براي دومين سال متوالي
25 دی 1397
کد خبر: 3293

در پنجمین همایش ملی مدیریت جهادی، مهندس قنواتی مدیر عامل شرکت فولاد امیرکبیر کاشان مدیر برتر جهادی معرفی و تجلیل شد.

پنجمین همایش ملی مدیریت جهادی با حضور جمعی از مسئولان کشوری و لشکری در محل سالن بین المللی همایشهای صدا و سیما برگزار گردید.در این همایش از ۲۵ مدیر ممتاز و جهادی کشور تجلیل شد.

مديريت جهادي به مدیریتی اطلاق می شود که از يكسو با علم و دانش روز بشري سر و کار دارد و از سوي ديگر با مفهوم جهاد و بار معنايي انقلابي و ارزشي آن، ارتباطي تنگاتنگ دارد. این نوع مدیریت مي‌تواند به عنوان منطقي‌ترين و كارآمد‌ترين الگوي مديريتي براي تحقق آرمان‌ها و اهداف انقلاب و نظام اسلامي مورد توجه و تاكيد قرار گيرد.

سردار محمدحسین سپهر، دبیر کل پنجمین همایش ملی مدیریت جهادی روحیات، ایثار و ساده‌زیستی مدیران را از شاخصه‌های اصلی انتخاب مدیر جهادی در این همایش عنوان کرد.

وی با اشاره به ماهیت انجمن مدیریت جهادی، اظهار کرد: این انجمن بر اساس مطالبات، رهنمودها و انتظارات مقام معظم رهبری در حوزه عزم ملی و مدیریت جهادی فعالیت می‌کند. بر این باوریم که برای حل مشکلات اقتصادی، دیپلماسی دفاعی، امنیتی و سازندگی و خدمت رسانی نیاز به تفکر و مدیریت جهادی و انقلابی داریم و اعتقاد داریم همان گونه که در ۴۰ سال گذشته هر وقت در نقاط عطف انقلاب نیاز به یک حرکت پر تلاش داشتیم با نگاه و انگیزه و روحیه جهادی آن بن بست ها را دور زدیم و موانع را برچیدیم.

آقای مهندس عزیز قنواتی مدیر عامل محترم شرکت فولاد امیرکبیر کاشان، براي دومين سال متوالي مدیر برگزيده جهادی كشور انتخاب گرديد و از ایشان به خاطر تلاشهای صورت گرفته در تحقق برنامه های چشم انداز توسعه کشور و رونق اقتصادی و ايجاد روحيه و فرهنگ و كار جهادی تجلیل شد.

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

58 − = 57