شرکت فولاد امیر کبیر کاشان > اخبار > نشست مدير عامل محترم در بين پرسنل امور مالی به مناسبت گرامیداشت روز حسابدار
17 آذر 1397
دسته:
کد خبر: 3168

نشست مدير عامل محترم در بين پرسنل امور مالی و گفتگو صميميانه با آنها به مناسبت گرامیداشت روز حسابدار و تقدیر و تشکر از اقدامات و عملکرد واحد مالی در خصوص تهیه و ارائه گزارشات مالی و ارتقاء درجه شفافیت اطلاعات شرکت در بورس

دانش هر کس دارایی او نیست بلکه بدهی او نسبت به جامعه است.
به نام خدای حسابگر، حسابرس و حسابدار زمین و آسمان و هر آنچه در اوست، هم او که افتتاحیه و اختتامیه تمام حساب ها و کتاب ها است، ترازش همیشه موزون است و موجودی هایش همواره در فزون.
بهانه ای شد تا به مناسبت فرا رسیدن هفته و روز حسابدار، تبریکی صمیمانه و آرزوهای مشفقانه خدمت همکاران گرامی و پرتلاش شرکت فولاد امیرکبیر کاشان داشته باشیم و امیدوار باشیم که تلاشها و زحمات بی‌شائبه‌ی این عزیزان مورد توجه و قدر شناسی قرار گیرد. 15آذر هر سال روز حسابدار در ایران است. این روز در گردهمایی ۱۳ آذر ۱۳۸۶ نهادهای حسابداری ایران شامل انجمن حسابداران خبره ایران، جامعه حسابداران رسمی ایران به عنوان دو انجمن ایرانی عضو آیفک انجمن حسابداری ایران، انجمن مدیران مالی، و سازمان حسابرسی به این عنوان نام‌گذاری شد.
حسابداران عزیز شرکت فولاد امیرکبیر کاشان روزتان مبارک، امیدواریم تمام ارقامتون تراز باشه و با هیچ کسری ای مواجه نباشید داراییهاتون روزافزون، بدهی هاتون کن فیکون و سرمایه هاتون شادی .

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

− 1 = 3