شرکت فولاد امیر کبیر کاشان > اخبار > نشست مدیر عامل شرکت فولاد امیر کبیر با مدیر عامل محترم سازمان آتش نشانی کاشان
9 مهر 1397
دسته:
کد خبر: 2840

نشست مدیر عامل شرکت فولاد امیرکبیر کاشان با مدیرعامل محترم سازمان آتش نشانی کاشان در راستای مسئولیتهای اجتماعی و گرامیداشت روز آتش نشانی و ایمنی

گرامیداشت روز آتش نشانی

مهم ترین اقدام برای پیشگیری از وقوع حادثه ای همچون آتش سوزی به ویژه در مجموعه های بزرگ تولیدی توجه به رعایت استانداردها و لحاظ موارد ایمنی در این مجموعه ها است.
لذا مدیران متعهد باید به فکر ایمنی مجموعه تولیدی خود باشند چرا که سهل انگاری در رعایت مباحث ایمنی در چنین اماکنی با وقوع هر حادثه ای می تواند پیامدهای ناگواری به دنبال داشته باشد.
پیرو دستور مدیر عامل محترم شرکت برای آموزش و ارتقاء مهارت های کارکنان نسبت به ایمنی ازجمله اطفاء حریق، واحد HSE شرکت با در نظر گرفتن مجموعه تدابیر و رعایت اصول و مقررات در جهت حفظ نیروی انسانی و سرمایه در مقابل خطرات نهفته و نهان موجود در صنعت و نیل به بهبود مستمر گام برمی دارد. این واحد علاوه بر انجام بازرسی های منظم از تمامی واحدها و کارگاههای شرکت، نسبت به شناسایی نقاط حادثه خیز، تشکیل جلسات و پیگیری اقدامات مربوطه نیز اقدام می نماید .
احتمال دارد که کارکنان محیط های صنعتی در معرض مواد منفجره یا قابل اشتعال قرار بگیرند. مجاورت با این مواد می تواند به سوختگی یا دیگر آسیب های مرتبط به آتش منجر شود و سلامت کارکنان را به خطر اندازد. حال، به منظور آمادگی کارکنان برای مقابله با خطرات چنین مواد و محیطی، آنها باید در زمینه پیشگیری از این خطرات و مقابله با آنها، در صورت مواجه شدن، آموزش ببینند.
درتاریخ 1397/07/07جلسه مشترکی با حضور مدیرعامل محترم شرکت و سایر مدیران و مسئولین سازمان آتش نشانی شهرستان کاشان منعقد گشته و در آن جلسه مباحث مختلفی درخصوص راه های همکاری و نیز ارتقاء سطح کمی و کیفی سیستم های ایمنی و اطفاء حریق شرکت مطرح و نتیجه گیری شد.و در پایان از زحمات و خدمات آتش نشانان شهرستان کاشان تقدیر و تشکر گردید.

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

99 − 98 =