شرکت فولاد امیر کبیر کاشان > اخبار > شرکت فولادامیرکبیرکاشان در نمایشگاه بین المللی صنعت، معدن و فلزات در مشهد
27 مرداد 1397
کد خبر: 2232

نمایشگاه بین المللی فلزات، فولاد و مواد اولیه متالوژی، قالب سازی، آهنگری، ریختگری و صنایع نسوز بزرگترین نمایشگاه فولاد و ریختگری می باشد که برای اولین بار در شرق کشور در حال برگزاری است.

این نمایشگاه با توجه به شعار سال، تولید وحمایت از کالای ایرانی برای نخستین بار با رویکرد صادراتی به منظور حمایت از تولید ملی با توسعه صادرات کالای ایرانی، ۲۵ لغایت ۲۸ مرداد ماه در نمایشگاه بین المللی مشهد دایر می‌باشد.
فولاد امیر کبیر کاشان با برپایی غرفه در این نمایشگاه، حضوری فعال دارد .
در این غرفه که با استقبال بازدید کنندگان مواجه شد ، کارشناسان حوزه بازاریابی و فروش و خرید و روابط عمومی شرکت نسبت به ارائه توضیحات لازم به بازدیدکنندگان در مورد محصولات ، استانداردها و دستاوردهای این شرکت اقدام نمودند.
دکتر علیرضا رشیدیان استاندار خراسان رضوی ، مهندس علیرضایی رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت این استان و دکتر خلیفه سلطانی دبیر انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران ازجمله بازدیدکنندگان ویژه غرفه فولاد امیرکبیرکاشان بودند که با توضیحات مدیر عامل محترم شرکت با دغدغه ها و چالش های این شرکت آشنا شدند.
در مدت برگزاری این نمایشگاه، هیات های تجاری کشورهای افغانستان و عراق همچنین مشتریان داخلی شرکت نیز با حضور در غرفه فولاد امیر کبیرکاشان طی نشست هایی با کارشناسان بازاریابی وصادرات در باره توسعه تجارت با یکدیگر گفت و گو کردند.
50 شرکت داخلی و نمایندگی های 15 برند خارجی ، محصولات و توانمندی های خود در زمینه های یاد شده را در 60 غرفه این نمایشگاه به نمایش گذاشتند.
برگزاری بیست و چهارمین گپ فولادی با هدف شناخت بازار مصرف، چگونگی تهیه مواد اولیه از کانال های مختلف ،آشنایی با پتانسیل های تجار، بازرگانان و وارد کنندگان و استفاده از تجربیات دیگران را می توان از برنامه های جانبی این نمایشگاه برشمرد.

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

3 + = 4