شرکت فولاد امیر کبیر کاشان > اخبار > هیئت مدیره و مدیرعامل از واحدهای شرکت فولاد امیرکبیر کاشان بازدید نوروزی بعمل آوردند
16 فروردین 1397
کد خبر: 1349

دیدار نوروزی هیئت مدیره و مدیرعامل از واحدهای شرکت فولاد امیرکبیر کاشان و برگزاری اولین جلسه هیئت مدیره در سال جدید با حضور مدیران و روسای مجموعه انجام شد.

دیدار نوروزی هیئت مدیره و مدیرعامل از واحدهای شرکت فولاد امیرکبیر کاشان و برگزاری اولین جلسه هیئت مدیره در سال جدید با حضور مدیران و روسای مجموعه انجام شد.
در ابتدا باتلاوت آیاتی چند از كلام الله مجيد توسط جناب آقای مهندس قمیشی يكي از اعضاء هيات مديره، آقای مهندس قنواتی ضمن خیر مقدم به اعضاء هیئت مدیره و تبریک سال جدید، گزارش عملکرد یکساله شرکت را به سمع و نظر حضار رسانید و اظهار داشت که خدا را شاکر و سپاسگزاریم که سال ۱۳۹۶، سالی سرشار از موفقیت و پیروزی بود.
سپس آقای وکیلی رئیس هیئت مدیره سال جدید را از طرف خود و مدیرعامل فولاد مبارکه تبریک عرض نمود و بیان داشت، گزارشاتي كه ارائه شد گوياي رشد و پيشرفت در همه حوزه هاي بهره برداری، بازرگانی، امور مالی، اداری، توسعه وتكنولوژی و بويژه سود آوری بوده كه اميدواريم اين روند در سال جاری هم تداوم داشته باشد. وی سپس از كليه اعضاء هیئت مدیره، مدیرعامل و سایر کارکنان شرکت تقدیر و تشکر نمود و همچنین از مهندس قنواتی به جهت تلاش، کوشش و وجدان کاری که باعث دستیابی شرکت به اهداف سال ۱۳۹۶ و بويژه رشد هفتاد درصدی سود شرکت گردید، تشكر ويژه نمود.
رئیس هیئت مدیره شرکت اظهار داشت که در سال جدید می بایست شعار مقام معظم رهبری که حمایت از کالای ایرانی است را سرلوحه و الگو در کار قرار داد و توجه خاصی به ارز و آب نمود و به موارد ذیل اشاره نمودند که در سال ۱۳۹۷ باید مد نظر قرار گیرد:
– استفاده حداکثری از معافیتهای مالياتي و بیمه ای
-معافیت حقوق و عوارض گمرکی
-اخذ گزارشات مقبول از حسابرس و برگزاری به موقع مجمع
-تلاش جهت صادرات محصول به خارج از كشور و ايجاد بازارهاي جديد صادراتي
– مديريت هزينه ها و كاهش ضايعات و افزايش بهره وري و استفاده حداكثري از ظرفيت هاي توليد که مديريت منابع مالي بايد سرلوحه كار خود قرار دهد
– فروش با نرخهاي مناسب و حفظ بازارهاي داخلي
– حفظ برند و كيفيت محصولات شركت و تلاش در جهت افزايش آن نسبت به رقبا
– استفاده از تجارب فولاد مباركه در همه زمينه هاي فني و بازرگاني و مالي
-رعايت قوانين و مقررات محيط زيست و صرفه جويي در مصرف اب كه امسال بايد جزء اولويتها قرارگیرد
-حفظ موارد ایمنی و فنی
سپس ایشان فرمودند سال گذشته با تمام فراز و نشيبها به اتمام رسيد و از الان بايد به سال جديد، بودجه، اهداف و برنامه های آن توجه نمود و در تمامی حوزه ها برنامه ريزي كنيم تا انشاالله شاهد كسب موفقيتهاي جديد باشيم، در پايان از تلاش شبانه روزي همه تشكر و قدرداني نمودند و برای همه سالي سرشار از موفقيت و تندرستي از خداوند منان خواستار شدند.
سپس آقایان بالازاده، شمس، قانونی و قمیشی ديگر اعضاء هيات مديره از مدير عامل و همه کارکنان به جهت رسیدن به اهداف شرکت تشکر و قدردانی نمودند و خواستار موفقیت در همه حوزه ها شدند.
در پایان جلسه تعدادي از مديران دیدگاههای خود و برنامه های خود را بیان نمودند.

 

 

اخبار مرتبط
نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

4 + 3 =