شرکت فولاد امیر کبیر کاشان > اخبار > پیام تبریک ریاست محترم هیات مدیره شرکت فولاد امیرکبیرکاشان به مناسبت فرارسیدن نوروز ۹۹

دکتر عزیز قنواتی، رئیس هیات مدیره شرکت فولاد امیرکبیرکاشان طی پیامی آغاز سال نو و عید نوروز را به همکاران و خانواده های محترم، سهامدارن، تامین کنندگان و پیمانکاران شرکت تبریک گفت.

با سلام و احترام

یا مقلب‌القلوب و الابصار
یا مدبر اللیل و النهار
یا محول الحول والاحوال
حول حالنا الی احسن الحال

ز کوی یار می‌آید نسیم باد نوروزی
از این باد ار مدد خواهی چراغ دل برافروزی

سال نو با عنایت خداوند متعال به ما نوید روزهای بهتر و روشن تر را میدهد و سال گذشته با انبوهی از فراز و نشیب ها به خاطرات ما تبدیل شد.
اینجانب برای شما کارکنان تلاشگر وعزيز فولاد اميركبيركاشان و خانواده محترمتان سالی پر از نشاط و شادی و سلامتي را آرزو میکنم.
مجاهدت های شما قهرمانان جبهه توليد در سال۱۳۹۸ کارنامه ای سراسر زرین بجای گذاشته و در صحنه های داخلي و بین المللی همواره به مخاطبان و مشتریان ما ثابت نمود، این مجموعه عظیم را بر پایه همت، تلاش و کیفیت بنا نهاده اید.
امیدوارم در سال جدید با تکیه بر خرد جمعی و همت مضاعف و با نصب العین قرار دادن فرمایشات مقام معظم رهبری در جهش توليد و نگاه به اهداف استراتژیک سازمانی این شرکت سالی پر از موفقیت را شاهد باشد.
در پایان باید از ايثار گران جبهه سلامت كه با از خود گذشتگي در حال مبارزه با ويروس كرونا هستند و همچنين تمام سهامدارن و اعضاء محترم هيات مديره و مدير عامل و تمام کارکنان و خانواده بزرگ فولاد اميركبيركاشان، مشتریان و تامین کنندگان، به دلیل همراهی در تمامی فراز و نشیب های سال گذشته تقدیر و تشکر بجای آورم.

با احترام
عزیز قنواتی
رييس هيات مديره

نظرات