شرکت فولاد امیر کبیر کاشان > اخبار > پیام نوروزی مدیرعامل شرکت فولاد امیرکبیر کاشان

سال نو با نسیم روح نواز بهاری دیگر بار دل و جان ما را به فردایی روشن نوید می دهد و سال کهنه با یادگاراني ارزشمند از عملکرد و تلاش‌های همکاران عزیز به گذشته می پیوندد.
سال ۹۹ به واسطه تحریم‌های ظالمانه و همه‌گیری ویروس کرونا با فراز و نشیب ها و مصائب زیادی همراه بوده که علی رغم تمام این مشکلات به یاری خداوند متعال، همت، تلاش شبانه روزی و همدلی فولادمردان امیرکبیر کاشان شاهد دستاوردها و تحقق اهداف عالیه شرکت بوده ایم كه اينجانب قدردان همه زحمات شما همکاران ارجمند میباشم.
اميد است كه در سال ۱۴۰۰ با بهره وری بهینه از نیروی انسانی کارآمد و استفاده از کلیه منابع و امکانات موجود، در راستای تحقق اهداف و اجرای استراتژی های مصوب شاهد توسعه و تعالی همه جانبه باشیم که این مهم تنها با همدلی و همراهی شما بزرگواران میسر خواهد شد.
شایسته است یاد و خاطر دوست و همکار فقیدمان زنده یاد *دکتر سعید زیارتی*، انساني مخلص و بي ادعا، را گرامي داشته و برای ایشان و تمام درگذشتگان طلب آمرزش و مغفرت نمایم.
در این لحظه های پایانی سال ضمن آرزوی سلامتی و شادکامی برای خانواده بزرگ فولاد امیرکبیر کاشان از مقلّب القلوب و الأبصار تغییر و تحولی که ما را به احسن الحال پيوند دهد، خواهانم.

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

− 1 = 1