شرکت فولاد امیر کبیر کاشان > اخبار > تقدیر از شرکت فولاد امیرکبیر کاشان در ششمین همایش بهره وری معدن و صنایع معدنی

همایش ششمین جایزه بهره وری با ارزیابی ۳۳ شرکت دوشنبه مورخ 1398/03/27 برگزار شد.
جایزه‌ی بهره‌وری بخش معدن و صنایع معدنی، جایزه‌ای است «بخشی و تخصصی» که توسط وزیر صنعت، معدن و تجارت و یا رئیس هیئت عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران به برترین بنگاه‌های ایرانی حائز شرایط در بخش معدن و صنایع معدنی، اعطا می‌شود.
مهندس عزیز قنواتی، مدیر عامل شرکت فولاد امیرکبیر کاشان گفت: در راستای اجرای ماده ۵ قانون برنامه پنج ساله ششم توسعه جمهوری اسلامی ایران، جایزه بهره‌وری بخش معدن و صنایع معدنی بر اساس مصوبه ۳۰ اردیبهشت سال ۹۱ هیئت عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران و با هماهنگی سازمان ملی بهره‌وری ایران و سایر دستگاه‌های ذیربط، به منظور فرهنگ‌سازی و ارتقاء بهره‌وری بنگاه‌های دولتی و غیر دولتی بخش معدن و صنایع معدنی، طرح‌ریزی و اجرا می‌شود.
وی خاطر نشان کرد: ارزیابی شرکت های بخش معدن و صنایع معدنی براساس مدل بهره وری معادن و صنایع معدنی ایران (دوره ششم) صورت می پذیرد که این مدل دارای دو بخش اصلی مفاهیم و اصول بنیادین بهره‌وری و معیارهای ارزیابی جایزه است.
آقای مهندس قنواتی با اشاره به کسب عنوان شایسته توجه و تقدیر ششمین همایش بهره وری معدن و صنایع معدنی گفت: این موفقیت در پی اصلاح فرایندهای تولید، صرفه جویی و افزایش راندمان تولید حاصل شده است.
وی ادامه داد: این شرکت، طرح عدم تولید پساب اسیدی و عدم مصرف اسید خام، در خط تولید اسیدشویی از طریق اصلاح فرایند اسیدشویی و پارامترهای فرایندی بازیافت اسید را با موفقیت انجام داد که بعنوان پروژه برتر این همایش شایسته تقدیر شد و قائم مقام محترم شرکت، لوح و گواهینامه تقدیر این همایش را از مدیرعامل ایمیدرو دریافت کرد.

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

− 1 = 1