شرکت فولاد امیر کبیر کاشان > اخبار > گرامیداشت هفته دفاع مقدس در شرکت فولاد امیرکبیر کاشان

سالهای آتش و خون و حماسه یادآور فداکاری، ایثار و مقاومت ملتی است که همانند کوه، در مقابل یک جهان دشمن و مکر و توطئه ایستادند و لحظه ای نهراسیدند و آرزوی پیروزی را به دل دشمن زبون نهادند. در مدت 8 سال دفاع مقدس هر روز جلوه هایی از رشادت و مظلومیت به نمایش در آمد که برای همیشه در حافظه تاریخ 0113باقی خواهد ماند.
جنگ هشت ساله عراق علیه ایران اسلامی، همان گونه که گویای گستردگی و عمق تلاشی جهانی است که برای از پای درآوردن ملت ایران به کار رفته است، به همان اندازه نیز بیانگر ایثارگری‌ها و دلاوری‌های رزمندگان است که تحت رهبری های حضرت امام خمینی (ره) و با حداقل امکانات و تجهیزات اما سرشار از ایمان و باور، در برابر تمامی قدرت‌های سلطه‌گر ایستادگی کردند تا هرگز ننگ واگذاری یک وجب از مام وطن را به دشمن، با خویش همراه نسازند.

شرکت فولاد امیرکبیر کاشان ضمن تبریک فرارسیدن هفته دفاع مقدس در جهت حفظ و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت نمایشگاهی در بخشهای مختلف ماکت، تصاویر شهدا، اطلاعات و ادوات جنگی و … در محیط کارخانه برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت فولاد امیرکبیر کاشان برنامه های هفته گرامیداشت در شركت با هدف افزایش روحیه مقاومت، فداکاری و شهادت طلبی و نیز پاسداشت مقام والای شهدا، ایثارگران و نقش آفرینان دفاع مقدس برنامه ريزي شده است.

 

اخبار مرتبط
نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

52 + = 57